Dr Horváth Béla Környezetvédő és Érdekvédő Egyesület honlapja

Az egyesület három tagozatban-környezetvédő, érdekvédő, állatvédő- működik. A környezetvédelem területén környezetvédelmi neveléssel, és környezetvédő absziókkal foglalkozik. Érdekvédelem területén a lakossági szolgáltatások Távhő, Víz -és szennyvíz.

Hírek:

Olyan emberi tevékenység, mint a fosszílis tüzelőanyagok égetése, és az erdők pusztítása, növelik a szén-dioxid és a többi üvegházhatású gáz szintjét a légkörben.

A globális felmelegedéshez hozzájárul a mezőgazdaságból és a szeméthelyeken lerakott hulladékból felszabaduló metán.

Az EU kötelezettséget vállalt, hogy a saját üvegházhatású gáz kibocsátását 2020-ig legalább 20%-kal csökkenti. 2020-ra tízszeresére, 10%-kal növeli a megújuló üzemanyagok használatát.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 2
Tegnapi: 2
Heti: 2
Havi: 57
Össz.: 9 933

Látogatottság növelés
Oldal: Hírek
Dr Horváth Béla Környezetvédő és Érdekvédő Egyesület honlapja - © 2008 - 2024 - kistersegiegyesulet.hupont.hu

A Hupont.hu weboldal szerkesztő segítségével készült. Itt Önnek is lehetséges a weboldal készítés.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »